Študentska sekcija

Smo mladi piarovci z vizijo, da se lahko že v času študija naučimo marsikaj koristnega, predvsem pa najdemo prijatelje, podjetja in kontakte, ki nam bodo še kako koristili pri delu na področju komunikacij.

Študentska sekcija Slovenskega društva za odnose z javnostmi (ŠS PRSS) je bila ustanovljena leta 1998. Združuje študente, ki nas zanimajo odnosi z javnostmi, organizacijsko komuniciranje in komunikacijski menedžment. Člani se seznanjamo s prakso odnosov z javnostmi, pridobivamo znanje in izkušnje ter pomagamo pri razvoju stroke.

Organiziramo predvsem izobraževalna srečanja: mesečna predavanja in okrogle mize - PRedigre, delavnice - PRakse in mednarodne ekskurzije - PRebliske. Naš največji in najbolj prepoznaven projekt pa je PR teater (študentska konferenca o odnosih z javnostmi), ki poteka vsako leto novembra.

Skozi organizacijo teh dogodkov pridobivamo tudi pomembne izkušnje in izpopolnjujemo svoje organizacijske veščine. Aktivno spremljajmo smernice v stroki in dogajanje v svetu ter k sodelovanju vabimo domače in tuje strokovnjake z različnih področij.

ŠS PRSS v študijskem letu 2022/23 vodijo:

• Lavra Malavašič, predsednica
  • Laura Marn, podpredsednik
  • Bruna Čeh, vodja izobraževanja
  • Tjaša Kos, vodja promocije & PR
  • Nika Zupančič, vodja internega komuniciranja
  • Ema Jagrič, vodja partnerstev

Več na spletni strani ŠS PRSS, spremljate pa nas lahko tudi na FacebookuTwitterju in blogu Na PReži.