Mednarodno sodelovanje

• Podčetrtek, 20. oktober 2010: PRSS podpisal protokol o medsebojnem sodelovanju in pomoči s HUOJ, PRO RS, DSOJ, VŠNOJ in Crnogorsko društvo za odnose s javnošću o osnivanju.
  • PRSS je član CERP - Evropske konfederacije nacionalnih združenj za odnose z javnostmi. Spremljajte novosti in novičke v njihovih newslettrih.
  • PRSS je ustanovni član Global Alliance for Public Relations and Communication Management - GA
  • Sekcija za interno komuniciranje pri PRSS je član evropskega združenja internih komunikatorjev FEIEA.
  • Beograd, 10. december 2007, Prvi newsletter Ruka ruci Srbskega društva za odnose z javnostmi
  • London, 19. november 2007, Novembrski newsletter iz Global Alliance for Public Relations and Communication Management
  • Ljubljana, 6. junij 2007: PRSS podpisal sporazum o sodelovanju z angleškim društvom za odnose z javnostmi (CIPR)
  • Stockholm, 7. julij 2006: Komentarji Švedskega združenja za odnose z javnostmi glede predloga v zvezi z Belo knjigo EU o komunikacijski politiki